Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post

Arvika

Else Danielsson Gustafson

else.danielsson.gustafson@gmail.com

Dalarna

Lena Reyier

lenareyier@gmail.com

Dalarna Carina Vikenadler

carina.vikenadler@hotmail.com

Gotland Eva von Krusenstierna

eva@bromo.se

Göteborg Åsa Lövgren Janson asa.l.j@telia.com
Göteborg Karin Funk artist@karinfunk.se
Halmstad Ann-Cathrine Edvall-Madsen edvall-madsen@comhem.se
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Anne Ekström anneekstrom52@gmail.com
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Camilla Mikler (tillfällig)  camilla@mikler.se
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Lund Ann-Cathrine Hjerdt hjerdt@gmail.com
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Skara Margareta Kraepelien Lundh margareta.k.lundh@telia.com
Skara Maria Hultberg maria.hultberg@sv.se
Stockholm Christina Johnson  cjt77@hotmail.com
Stockholm Ulrika Gefvert Valberg cjt77@hotmail.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala  Lena Sandström sandstrom.lena@gmail.com
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Britt Eriksson larsbritt.eriksson@telia.com
Västerås Elsi-Marie Andreasson rutigatights@gmail.com
Västerås Britt Eriksson larsbritt.eriksson@telia.com
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Östersund Kristina Flur fluuran@live.se
Östersund Marie-Louise Edlund medlund48@gmail.com
Önsköldsvik Katarina Kvick katarina.ax.kvick@gmail.com

Blogg: Lina Forss

Lina Forss

Kärleksbrev till mina politiker!: Hej Irene Lundqvist Svenonius, Anna Starbrink, Björn Eriksson, Sara Östberg, Lars Rådén och Johan Bratt! Hjärnspöken håller hov om natten, på dagarna är det bara hunden och jag som hörs. Efter... Läs mer »

Donera gärna!

PG: 90 01 52-0, BG: 900-1520, Swish: 123 900 1520