Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post

Arvika

Else Danielsson Gustafson

else.danielsson.gustafson@gmail.com

Dalarna

Lena Reyier

lenareyier@gmail.com

Dalarna Carina Vikenadler

carina.vikenadler@hotmail.com

Gotland Eva von Krusenstierna

eva@bromo.se

Gävle Karin Östhol karin.osthol@gmail.com
Göteborg Åsa Lövgren Janson asa.l.j@telia.com
Göteborg Karin Funk artist@karinfunk.se
Halmstad Ann-Cathrine Edvall-Madsen edvall-madsen@comhem.se
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Anne Ekström anneekstrom52@gmail.com
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Camilla Mikler (tillfällig)  camilla@mikler.se
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Lund Ann-Cathrine Hjerdt maria.hultberg@sv.se
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Skara Margareta Kraepelien Lundh margareta.k.lundh@telia.com
Skara Maria Hultberg maria.hultberg@sv.se
Stockholm Christina Johnson  cjt77@hotmail.com
Stockholm Ulrika Gefvert Valberg cjt77@hotmail.com
Sundsvall  Elisabeth Dahlin Westberg 060.572307@telia.com
Sundsvall Eva Wiklund eva.justina@hotmail.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala  Lena Sandström sandstrom.lena@gmail.com
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Britt Eriksson larsbritt.eriksson@telia.com
Västerås Elsi-Marie Andreasson rutigatights@gmail.com
Västerås Britt Eriksson larsbritt.eriksson@telia.com
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Östersund Kristina Flur fluuran@live.se
Östersund Marie-Louise Edlund medlund48@gmail.com
Önsköldsvik Katarina Kvick katarina.ax.kvick@gmail.com

Blogg: Lina Forss

Lina Forss

Jag minns min frisör och hur hon brukade behandla mig.: Corona-cut Lina (L): Hej, jag vill beställa tid.  Doktorn (D): Vi tar inte emot patienter nu i corona-tider.  L: Jag har covid-testat mig flera gånger men jag är inte sjuk. Eller jag är... Läs mer »

Donera gärna!

PG: 90 01 52-0, BG: 900-1520, Swish: 123 900 1520